Kto i dlaczego?

Konglomerat osobowości, holding ekspertów...

Agata Mikołajczyk. Instruktor budowania silnej marki osobistej, trener  ludzi biznesu i ich kompetencji miękkich. Orędowniczka współpracy z profesjonalistami w każdym możliwym obszarze. Zwolenniczka i wyznawczyni równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Dumnie reprezentuje przedział wiekowy 35+. Na świat patrzy przez pryzmat własnych doświadczeń, z dużym dystansem, ale i przyjaźnie. Nie traci kontaktu z rzeczywistością.

Zawodowo? Wspiera Klientów w procesie budowy marki osobistej.  Trener biznesu. Prowadziła liczne szkolenia w obszarze zwiększania jakości obsługi Klienta. Skuteczny menadżer odnoszący sukcesy w oparciu o budowanie długofalowych relacji z Klientem. Posiada piętnastoletni staż pracy w firmach polskich i zagranicznych.

Niezależnie od branży (FMCG, medyczna, finansowa, outsourcing procesowy), w centrum jej zainteresowania zawsze był i jest Człowiek.

Doradzała niezależnym podmiotom gospodarczym w zakresie rozwijania prowadzonej działalności, ze szczególnym naciskiem na budowanie ich silnej marki. Współtworzyła strategie marketingowe i standardy obsługi Klienta. Brała udział w wielu projektach rekrutacyjnych. Patronuje projektowi marketingowemu Siła Brandu od stycznia 2015 roku. Współtworzy zespół SuperNova Brand.

 

W życiu i pracy kieruje się zasadą: „Serce za przeszkodę”.