Dopasuj formę do treści.

Chcesz świadomie zbudować Swoją Markę? Czas najwyższy dopasować formę do treści. Jeżeli więc już wiesz jakie wartości oferujesz światu, a zauważyłaś, że odbiór Twojej Osoby pozostaje w rozdźwięku... nie marnuj czasu. Tym bardziej, jeśli Twój wizerunek online budujesz używając zdjęć z prywatnych zbiorów. Nie ryzykuj, że trafisz na fotografa bez nowoczesnego podejścia do kreowania wizerunku. Nie chodzi przecież o to, by się nie poznać na fotografii :) W Gdyni mogę szczególnie polecić Katarzynę Krajewską Turyczyn.

Jest osobistym doradcą wizerunku, ekspertem w zakresie budowania marki, grafikiem komputerowym, dobrym fotografem. Kobietą inteligentną, empatyczną, z dużym doświadczeniem w biznesie. Jako właścicielka Wysokiej Szpilki i KKT Studio - Agencji Wizerunkowych tworzy spójny wizerunek dla osób i dla firm. Z Kasią miałam przyjemność niejednokrotnie współpracować, jest też autorem większości zdjęć zamieszczonych na tym blogu.

W swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę powiązaną z zakresu fotografii, doradztwa wizerunkowego i grafiki użytkowej. 

W ramach KKT STUDIO oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomaga w kreowaniu i dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego. 

W ostatnich latach wyznaczyła sobie za cel podnoszenie samopoczucia kobiet, dodawania im odwagi i pewności siebie w codziennym życiu poprzez działania edukacyjne dotyczące ubioru i wyglądu oraz jego wpływu na kobiety i ich otoczenie. 

W ramach WYSOKIEJ SZPILKI propaguje również sesje zdjęciowe dla każdej kobiety jako nowoczesny sposób podniesienia poczucia własnej wartości, pozbywania się kompleksów związanych z wyglądem. Więc jeśli chcesz się poczuć przez chwilę jak w programie TV... Zachęcam.

Propaguję otaczanie się ludźmi, którzy nas uzupełniają i inspirują. Żeby więc nie być gołosłowną: z Kasią współpracujemy w zakresie:

  • fotografia biznesowa, zdjęcia ilustrujące działalności Twojej firmy,
  • kreacja graficzna - grafika użytkowa dla Firm,
  • budowa stron www,
  • szkolenia dla grup i doradztwo indywidualne z zakresu WYGLĄD PROFESJONALISTY, DRESS CODE, ETYKIETA BIZNESU,
  • indywidualne spotkania ze Stylistką - zakupy, przegląd szafy, dobór stroju na każdą okazję.

Wiele osób piszących o Personal Brandingu marginalizuje znaczenie wyglądu zewnętrznego. Osobiście uważam i podkreślam przy każdej okazji: tu nie chodzi o konkurs piękności. Trzeba być personifikacją słowa profesjonalizm, żeby nie musieć o nim przekonywać na każdym kroku. A na to składa się również wygląd adekwatny do sytuacji, postawa, sposób komunikowania. Tylko nieliczni nie potrzebują kogoś, kto spojrzy na nich z boku, obiektywnym i życzliwym okiem eksperta.